Naujienos

Dalinames savo įžvalgomis, pastebėjimais ir rastais faktais el. komercijoje ir mūsų veikloje!
2019-03-31

Kiek vidutiniškai išleidžia Jūsų klientai tvirtinant užsakymą? Jeigu nežinote šių skaičių, tai privalote išsiaiškinti ir apskaičiuoti vidutinę užsakymo vertę. Turėdami šią informacija galite įvertinti savo parduotuvės finansinę būklę ir naudoti šią informaciją, kad priimtumėte geresnius verslo sprendimus.

2019-03-12

Šiomis dienomis galime rasti gausybę e-komercijos įrankių, kurie padės atlikti vieną ar kitą veiksmą. Nuo pirkinių krepšelio įvertinimo iki reklamos automatizavimo įrankių Jūsų internetinei parduotuvei.

2019-02-25

Nuo 2018 m. pabaigos PHP bendruomenė nebepalaiko žemesnių PHP versijų nei 5.6. Dėl šios priežasties vis sudėtingiau ir rizikingiau naudoti vieną iš šių PHP versijų. Ką tai reiškia PrestaShop elektroninių parduotuvių savininkams?

2019-02-21

Internetinės parduotuvės funkcionalumas ir patogumas yra glaudžiai susiję su PrestaShop moduliais. Kai sistema nedidelė, tai puiki galimybė išplėsti elektroninės parduotuvės funkcionalumą, pritaikyti pagal norimus poreikius ir taip patobulinti internetinę parduotuvę. Jei Jūsų "PrestaShop" internetinė parduotuvė nevisiškai atitinka Jūsų poreikius ir norite patobulinti, geriausias sprendimas - PrestaShop moduliai.

2019-02-16

„WebP“ - tai modernus vaizdo formatas, užtikrinantis puikius "lossless" ir "lossy" paveikslėlių kompresinimo rezultatus. Naudojant šį paveikslėlio formatą galite užtikrinti gerą paveikslėlių kokybę, mažą svorį ir žinoma - padaryti savo elektroninę parduotuvę kur kas greitesnę! Tai ypač aktualu kalbant apie elektroninės parduotuvės mobiliąją versiją.

2019-02-14

Jūsų elektroninės parduotuvės dizainas daugeliu atvejų yra lemiamas veiksnys daugeliui klientų - ar pirkti iš jūsų, ar ne. Per pirmas sekundes klientas identifikuoja Jūsų veiklą, įvertiną pasitikėjimą, pajaučia svetainės greitį. O ką jau kalbėti apie patogumą naršant, informacijos išdėstymą ir pirkimo etapą. Išsirinkti tinkamą šabloną gali būti labai sudėtinga. Kaip išvengti klaidų ir išsirinkti tinkamą šabloną?

2019-02-11

SEO ar mokama reklama (PPC - angl - "Pay per click"), tai amžinas klausimas, kuris kyla visiems elektroninio verslo savininkams. Abu pasirinkimai - puikūs ir būtini e-verslui, tačiau viskas remiasi skaičiavimais.

2019-01-25

Vis daugiau įmonių / elektroninių parduotuvių savininkų supranta, kad, norint išlikti konkurencingais, reikia investuoti į vartotojų patirtį (angl - "User expierience") ir užtikrinti sklandų apsipirkimą nuo pirmojo puslapio iki užsakymo patvirtinimo. Geros naujienos, jog siekiant pagerinti e-parduotuvės vartotojų patirtį (UX) mums nereikia samdyti brangiausių specialistų, atlikti brangių tyrimų ar patiems eksperimentuoti. Pagerinkite savo elektroninės parduotuvės vartotojų patirtį su 6 reikšmingais patarimais.

2019-01-18

Prekės ženklai siekia išlikti konkurencingi, fizinės parduotuvės plečiasi ir steigia e-parduotuves, o ir klientų patirtis šiandien yra vienas iš svarbiausių prioritetų. Visi šie faktai reikalauja vieno - teisingos sistemos pasirinkimo, kas yra rizikinga ir atsakinga. Ir nenuostabu, jog šis klausimas tampa vis aktualesnis ir sunkesnis.

2019-01-15

Vokietijos ekonomika yra didžiausia Europoje, kuri sudaro 4,54 proc pasaulio ekonomikos. Taigi nenuostabu, kad Vokietija, kartu su Jungtinė Karalystė ir Prancūzija, sudaro didžiulę Europos elektroninės prekybos pramonės dalį. Ir žinoma, kur didelė paklausa, ten didelė pasiūla, kas reiškia, jog Vokietijoje tikrai nėra lengva

2019-01-13

Planuojate savo pardavimų ir reklamos strategiją 2019 metams? Nurimus visam šurmuliui ramiai planuojates metinius planus, išsikeliate tikslus? Šis straipsnis puikiai tiks Jums. Aptarkime, kas turi didžiausią įtaką pardavimams, kokios tendencijos ir faktai išryškėjo 2018 m. ir kaip tai galime panaudoti savo strategijoje?

2019-01-08

Straipsnis apie e-komerciją, o kalbame apie orus? Taip, nes mano akimis, jog tai buvo reikšmingiausias metų įvykus, kuris didžiajai daliai pardavėjų stipriai pakenkė ir 2018 m. pristabdė e-komercijos augimą. Po šaltų ir lietingų metų mes turėjome šiltus, gražius orus kas paskatino žmones keisti įpročius ir išleistu pinigus pramogoms.

2018-12-20

Po Beta versijos ir daugybės pataisymų, ilgai lauktas PrestaShop 1.7.5.0 išleistas. Šią versiją jau galite parsisiųsti iš oficialios svetainės ir naudoti! Jeigu turite jau egzistuojančią parduotuvę, tai kaip įprasta, galite atnaujinti naudodami "Auto upgrade" modulį. Tačiau atsižvelgiant į tai, kad dabartinis laikotarpis yra svarbus prekybininkų pardavimams, rekomenduotumėm laukti tinkamesnio laiko ir nerizikuoti. :-)

2018-12-02

Elastinė paieška (angl - "Elastic search") - paieškos variklis, kuris pasižymi itin greitu atsakymo greičiu. Pavyzdžiui, jeigu mūsų internetinėje parduotuvėje tūkstančiai, šimtai tūkstančių ar net milijonai prekių, tai įprasta paieška nepajėgi rasti greitai.

2018-11-30

Viena iš didžiausių problemų perkant inernetu ir tvirtinant pirkimą krepšelyje - pašto kodas. Tai gali prarasti ne vieną pardavimą Jums! Kaip to išvengti ir padidinti pardavimus?

2018-11-29

Džiugiu, jog artėjama prie sistemos 1.7.5.0 atnaujinimo pabaigos, kuri suteiks svarbių naujų funkcijų ir patobulinimų 1.7 kodo pusėje, funkcionalumo pusėje ir saugumo dalyje. Atminkite, kad ši beta versija yra išankstinė leidimo programinė įranga. Nenaudokite jos savo parduotuvėje!

2018-11-29

Norime pasidžiaugti ir pranešti, jog atnaujinome PrestaShop Venipak modulį! Tai antroji modulio versija, kurią papildėm prašytais Venipak "Pickup" taškais ir atlikom suderinamumo darbus su PrestaShop 1.6 vieno puslapio krepšeliu.

2018-11-13

Ieškote kokybiško "Live chat" savo elektroninei parduotuve? Išbandykite nemokamą "Tawk" ir pagerinkite savo vykdoma veiklą kokybiškomis konsultacijomis. Paverskite lankytojus pirkėjais!

2018-11-12

Renkantis PrestaShop el.parduotuvės dizainą galime susidurti su galybę įšukių: lėtai veikiantis šablonas, nekokybiški moduliai ar netinkami sprendimai vartotojo patirtyje. Straipsnyje aptarsime, kokių šablonų rekomenduotumėm vengti.

2018-11-11
Unikali galimybė! PrestaShop konferencija Lietuvoje - "PrestaShop Baltic Meetup 2018". Konferencijos metu pranešimus skaitys „PrestaShop“ generalinis direktorius Alexandre Eruimy ir techninis vadovas Aurélien Pelletier. Savo asmeninėmis verslo patirtimis dalinsis..
2018-11-07

Visame pasaulyje žaibišku greičiu plinta verslo modelis - "Dropshipping", kai gamintojo prekės realizuojamos tiesiai klientui be jokių papildomų tarpininkų. Daugiau jokio sandėliavimo, sudėtingų logistikos procesų. Tačiau, optimizavus šiuos procesus...

2018-11-05

Efektyvus ir protingas sandėlio valdymas - iššūkis ir galvos skausmas dažnai įmonei. Internetinių parduotuvių savininkai dažnai susiduria su problemomis vos prasideda sandėliavimas, padidėja užsakymų kiekis ar prasideda sudėtingi "dropshipping" sprendimai.

2018-11-03

Vos keletas metų atgal didžioji dalis internetinių parduotuvių vengdavo pašto kodo laukelio parduotuvėje dėl galimų gresmių - prarastas pardavimas, ilgesnis apsipirkimo procesas. Tačiau, tendencijos keičiasi priverstinai, dėl technologinių sprendimų.

2018-11-01

Kaip atlikti SEO optimizavimą elektroninės parduotuvės kategorijos puslapiui ir padidinti parduotuvės pardavimus? Šiame straipsnyje pateiksime pagrindinius SEO optimizavimo principus ir daromas grubias SEO klaidas.

2018-10-26

Internetinės parduotuvės vidinis SEO optimizavimas - ilgas ir sudėtingas procesas, tačiau kartą tai atlikus mes galime džiaugtis geresniomis pozicijomis ir didesniu srautu. O kartais sakoma - kas viršuje, tam atitenka viskas.

2018-10-23

Internetinei parduotuvei SEO gyvybiškai svarbus procesas, kuris leidžia sutaupyti ir uždirbti daugiau! Pasirinkite teisingą SEO kelią ir padidinkite savo pardavimus dvigubai, trigubai ar net daugiau!

2018-10-19
Elektroninės parduotuvės tikslas - parduoti ir uždirbti. Tai supranta ir klientas, tačiau darant galutinį sprendimą atsižvelgia į galybę įvairiausių aspektų. Nuo parduotuvės žinomumo, siūlomos kainos ar kitų smulkių, tačiau labai svarbių smulkmenų. Kokios tos smulkmenos, kurios gali lemti pardavimą?
2018-10-18
Lankstus pristatymas ir patogus atsiskaitymas - vienas didžiausių elektroninės parduotuvės prioritetų. Mes galime prarasti didžiąją dalį pardavimų tik dėl prastų sprendimų krepšelyje ir žinoma - trūkstamų atsiskaitymo metodų. Šiame straipsnyje apžvelgsime - ką renkasi populiariausios elektroninės parduotuvės Lietuvoje.
2018-10-16
Pradėkime nuo to, jog visur minima skambi frazė - SEO (angl - "Search engine optimization") arba paieškos sistemų optimizacija. Kas tai ir kuo tai susija su geresnėms pozicijomis ir tikslu parduoti daugiau? Paprastai, tai svetainės pritaikymas, optimizavimas, jog elektroninė parduotuvė..
2018-10-15
Ar žinojote, jog patenkintas klientas sugrįš ir išleis 67 % daugiau per ateinančius metus? Tyrimai atskleidė, jog lojalus ir ilgalaikis (6 mėn - 36 men) klientas išleidžia per sekančius metus daugiau, nei vienkartinis ir trumapalaikis klientas (1-6 mėn) (pagal "Brain & Co atlikta tyrimą). Tai įrodo, kokia svarbi klientų elgsenos analizė ir kaip stipriai tai gali įtakoti mūsų tolimesnį pelningumą.
2018-10-14
PrestaShop paskelbė gerų naujienų, kurių parduotuvės vis dar naudoja 1.6 versiją. Šios versijos palaikymas turėjo nutrūkti 2018 m. Spalį, tačiau dėl bendruomenės aktyvumo, priekaištų, populiarumo nusprendė pratęsti iki 2019 m. Birželio 30 d. Ką tai reiškia ir ko galime tikėtis?
2018-10-11
Reklamos paspaudimo kaina vis didėja, konkurencija auga, o parduotuvių kuriasi vis daugiau ir daugiau. Ką tai reiškia? Jog tikrai nebus lengviau ateityje ir konkurencija stiprės. Padidinkite savo pardavimus ir auginkite klientų lojalumą.
2018-10-10
Prieš dešimt metų pradėjusi prekyba internetu "Mister spex" šiuo metu sulaukia 3,000,000 lankytojų ir vidutiniškai - 15,000 užsakymų per dieną.
2018-10-10
Paskutiniu metu, tai viena aktualiausių temų interneto platybėse dėl įsigaliojusio GDPR įstatymo Europos sąjungoje. Europos Sąjungos Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR, angl. GDPR) įsigaliojo 2018 m. gegužės 25 d. Deja, tai paliečia visus, kurie vienaip ar kitaip dirba su duomenimis.
2017-10-01
Naujoji e - komercijos TVS PrestaShop versija išleista jau ganėtinai senai (2016 m. pabaiga), tačiau tik dabar prisiruošiau ir nusprendžiau pasidalinti savo įžvalgomis. Dažnai klientai klausia - ar verta ir saugu planuoti naują projektą, el.parduotuves atnaujinimą ant naujosios sistemos versijos? Taip, tikrai verta ir rekomenduočiau.
2016-10-21
eCommerce Expo - Trumpos mintys apie Google Adwords reklamą
2016-10-08
Visai neseniai teko lankytis e - komercijos konferencijoje Londone - eCommerce Expo. Šioje konferencijoje ne kartą teko išgirsti, jog laikai keičiasi, konkurencija didėja ir neužtenka mūsų pastangų ir dėmėsio klientui nuo atėjimo iki prekės įsigijimo. Reikia skirti dėmėsį mūsų klientams ir po užsakymo...
2016-08-30
Sulaukiu įvairiausių klausimų dėl SB lizingo PrestaShop modulio pirkimo / galimybių ir integracijos, todėl nusprendžiau trumpai pranešti apie naują versiją, bei integracijos galimybes, bei SB lizingo proceso nuo - iki.
2016-07-14
MlVisit PrestaShop modulio pagalba klientas vos per minutę gali užpildyti reikiamą formą ir pateikti prašymą dėl susitikimo - prekės apžiūros.
2016-06-25
Šiomis dienomis išleidome naują PrestaShop modulio: mlcarriers (galimi prekės kurjeriai) versiją. Atnaujinimai smulkūs, tačiau buvo reikalingi.
2016-05-26
Jau ilgai planavome ir ruošėmės naujos versijos išleidimui ir šiandiena skelbiame naujos PrestaShop modulio "Išplėstinis produktų būsenos valdymas" - 1.0.1 versijos išleidimą.
2016-05-18
Pateiksiu tris savo patarimus, kurie manau itin reikšmingi siekiant sukurti sėkmingą elektroninę parduotuvę.
2016-05-12
Šią savaitę itin aktyviai buvo dirbama prie naujos SB lizingo PrestaShop modulio versijos: 1.0.1. Modulį jau galite isigyti, o pirmiems klientams skelbiama nuolaida iki 2016-05-19 d.
2016-05-07
Šiandieną atlikti smulkūs patobulinimai ir naujų funkcijų įgyvendinimas elPresta svetainėje. Tikimes, jog tai padės klientams aiškiau įvertinti ar PrestaShop modulis atitinka lūkesčius ir užtikrins patogesnį pirkimą.
2016-05-03
Prisipažinsiu, jog knygas skaitau ganėtinai retai, tačiau vakar, visai atsitiktinai teko atsiversti visiems žinomo verslininko Ilja Laurs knygą - "Verslas naujai". Labiausiai mane sužavėjo įvairūs faktai:
2016-04-25
PrestaShop el. parduotuvės susiejimas su Rivile (buhalterijos apskaitos programa). Galimybė eksportuoti klientus, prekes, pardavimus ir susieti su Rivile.
2016-04-25
Pardavinėti prekes vaikams internetu. Ne tik pardavinėti, o tapti lyderiais, specializuota parduotuve, kuri pasiūlytu geriausias sąlygas ir kainas.
2016-04-21
Antroji straipsnio dalis - kaip optimizuoti PrestaShop parduotuvės greitį. Šiame straipsnyje aptarsime likusias plano dalis: SQL užklausų tikrinimas ir analizavimas ir žinoma - pagalbiniai įrankiai.
2016-04-16
Šiame straipsnyje atskleisiu savo pagrindinius metodus, kaip optimizuoti PrestaShop parduotuvę ir pasiekti geresnius rezultatus greityje - paversti savo parduotuvę greitesne.
2016-04-14
Nors visai neseniai pranešiau apie naują 1.7 alpha versija, tai šiandieną mes sulaukėme dar naujienų! Išleista nauja PrestaShop versija - 1.6.1.5 "stable".
2016-04-09
Parduotuvės greitis, tai viena iš svarbiausių savybių naršantiems klientams, dirbantiems darbuotojams prie parduotuvės ir žinoma - SEO rezultatams. Ar kada susimąstėt, o kokie Jūsų parduotuvės rezultatai?
2016-04-07
Norėčiau pranešti, jog išleidome naują PrestaShop modulį - Išplėstinis produktų būsenos valdymas. Tai modulis, kuriuo pagalba lengvai ir greitai išjungsite nereikalingus produktus
2016-04-06
Džiugu pranešti, jog po keletos alfa versijų PrestaShop komanda išleidžia visiems prieinamą Alpha 3 versiją, kuriuos pagalba galime įvertinti darbą ir žinoma - išreikšti savo nuomonę, bei rastas klaidas PrestaShop komandai.
2016-03-25
Antroji straipsnio dalis arba planas B, kaip sukurti kokybišką el.parduotuvę naudojant PrestaShop ir turint ribotas finansines galimybes?
2016-03-18
Tai pirmoji straipsnio dalis, kuriame bus aptariamas A planas, kaip sukurti kokybišką elektroninę parduotuvę naudojant PrestaShop turinio valdymo sistemą neinvestuojant didelių pinigų.
2016-03-14
Pats asmeniškai visad klientams rekomenduoju kaip įmanoma praplėsti prekių pristatymo pasirinkimą ir atsiskaitymo galimybes. Ankščiau jau teko kalbėti apie kurjerius, mokėjimus, tačiau šiandiena norėčiau išskirti ir aptarti ganėtinai naują mokėjimo būdą Lietuvoje - atsiskaitymas banko kortelėmis (debeto ir kreditinė). Ką manot Jus apie tai?
2016-02-28
Visai neseniai peržvelgiau PrestaShop 2015 m. modulių pardavimų statistiką ir trumpą apžvalgą - kaip sekėsi šiais metais. Tai modulių vis daugėja, pardavimai kyla ir viskas plečiasi, plečiasi. Tačiau, dirbant prie įvairių e - komercijos projektų pastebėjau, jog skirtingiems projektams - skirtingi moduliai.
2016-02-26
Naujovės naujovės naujovės! Tikriausiai jau girdėjote, jog PrestaShop komanda rengia radikaliai pasikeitusią ir patobulintą naująją PrestaShop versiją: 1.7.0.0. Kaip patys įvardija, tai "Major" atnaujinimas. O ką tai reiškia mums? Pamėginkime apžvelgti būsimas naujoves ir teigiamas , neigiamas puses.
2016-02-09
XML integracija, tai pakankamai nesudėtingas procesas, kuriuo metu galima importuoti didžiulius kiekius duomenų - produktus, klientus, užsakymuu be didesnių vargų.
2016-02-02
Šiame straipsnyje norėčiau supažindinti su PrestaShop ir Google analytics sinchronizacija ir pardavimų pavojais! Tikriausiai nesuklysiu, jog didžioji dalis naudojate Google Analytics paslaugas ir nemokamą PrestaShop modulį, kuris padeda sinchronizuoti Jūsų analytics paskyrą su el.parduotuve.
2016-01-24
Šiame straipsnyje nusprendžiau aptarti PrestaShop siūlomą išplėstinio sandėlio valdymą. Kokį papildomą funkcionalumą suteikia "Advanced stock management", kaip viskas veikia ir kokios teigiamos, neigiamos savybės.
2015-10-17
E - komercija - tai itin dažnas ir madingas žodis virtualiame pasaulyje. O tiksliau - tai madinga sąvoka, kurie užsiima elektroniniu verslu ar apsipirkinėja internetu. Nenuostabu, jog elektroninių parduotuvių skaičius nuolatos auga..
2015-10-04
Savaitgaliui - keletas įdomių faktų. Galbūt, šie faktai padės Jums pagerinti vykdomos veiklos kokybę, sugeneruos naujų įdėjų ar net padidins pardavimus!
2015-06-27
Didžioji dalis žmonių, kurie verčiasi elektroniniu verslu, nesureikšmina šių dviejų etapų. Dažnai tai įvardijama - "Nenoriu apsikrauti, pradžiai užteks", tačiau tai tęsiasi metų metus. Kaip manote, ar tai turi įtakos Jūsų pardavimams?
2015-06-27
Parduotuvė, kuri užsikrauna per penkias sekundes, turi dvigubai didesnį atmetimo rodiklį lyginant su parduotuve, kuri užsikrauna per vieną - dvi sekundes. Atrodo vos keletas sekundžių? Tačiau prarandate puse savo klientų.
2015-06-27
Kuriant elektroninį verslą dažnai susiduriama su žinių stygiumi ir sudėtingu sistemų pasirinkimu. Kokią visgi nemokamą e - komercijos turinio valdymo sistemą rinktis? Kuri geresnė? Patikimesnė?
2015-06-27
Iššokantys langai. Nuo senų dienų įgavę prastą reputaciją - erzinantys, įkyrūs. Tačiau, ar pastebėjote, kaip viskas pasikeitė? Dabar galime klausti - tai visuomenės priešas ar pardavimų herojus?
Naudojame trečiųjų šalių slapukus siekdami analizuoti svetainės srautą. Skaityti plačiau
Sutinku Nesutinku