2016 m. rugpjūčio 30 d. - 2 min skaitymo

SB Lizingo PrestaShop modulio atnaujinimas

Sulaukiu įvairiausių klausimų dėl SB lizingo PrestaShop modulio pirkimo / galimybių ir integracijos, todėl nusprendžiau trumpai pranešti apie naują versiją, bei integracijos galimybes, bei SB lizingo proceso nuo - iki.

SB Lizingas

SB lizingas - tai pirmoji vartojiško lizingo įmonė Lietuvoje. Daugiau nei vienas milijonas klientų, aptarnaujama visa Lietuva. Modulio pagalba leidžiama klientams atsiskaityti išsimokėtinai su SB lizingu.

Kodėl būtent SB lizingas? Mano akimis, tai vienas populiariausių pasirinkimų tarp didžiausių e - parduotuvių. O mes puikiai žinome, kaip didžiausios parduotuvės dėsto "madas" ir daro didžiulę įtaką mūsų klientų įpročiams. Kitas dalykas - tai lizingo įmonė, o ne greitų kreditų, paskolų, kuriuos nuteikia klientą, vartotoją neigiamai. Ir paskutinysis dalykas, tai per visą praktiką, dar neteko susidurti su nesklandumais. Klientai įprastai lieka patenkinti, viskas vykdoma operatyviai, o pasiruošti sutartis galima per vieną darbo dieną! Tik viena darbo diena ir galite sėkmingai praplėsti mokėjimo galimybes ir pasiūlyti klientams pirkimą išsimokėtinai.

SB lizingo integracija į PrestaShop

Kaip vyksta šis procesas? Viskas ganėtinai paprasta ir aišku. Susisiekite su savo miesto padaliniu ir gausite atsakingą vadybininką, kuris Jums atsakys į visus klausimus, pakonsultuos ir žinoma - pasirašysit sutartį. Gausite dokumentaciją, visą reikalingą informaciją ir bandomuosius lizingo duomenis.

Gavus bandomuosius duomenis galime įdiegti SB lizingo PrestaShop modulį ir atlikti bandomąjį pirkimą ir sutarties pasirašymą. Tai atlikus, persiunčiame bandomąją sutartį, pasitikriname viską ir gauname "LIVE" rėžimo duomenis. Pakeičiame modulio nustatymus į LIVE duomenis ir galime sėkmingai naudotis!

Būna, jog klientams reikia pagalbos su skaičiuoklės integracija, jeigu naudojamas išskirtinis dizainas arba norima patalpinti į nestandartinę vietą. Tokiais atvejais galime apsitarti norimą vietą, skaičiuoklės dizainą (galimą nustatyti per modulį) ir pasiruošti koregacijas. 

Integracijos trukmė: nuo keletos valandų iki vienos darbo dienos.

Modulio atnaujinimas

Ištaisyta sąlygų varianto klaida.

Ištaisyta "JS" kainos klaida.

Pataisytas skaičiuoklės atvaizdavimas pagal pasirinktą kombinaciją.

Pataisytos saugumo klaidos dėl pakartotino krepšelio.

Naudojame trečiųjų šalių slapukus siekdami analizuoti svetainės srautą. Skaityti plačiau
Sutinku Nesutinku